Abajur - AydınlatmaDış Dekorasyon

En Güzel Bahçe Aydınlatmaları

En Güzel Bahçe Aydınlatmaları

En Güzel Bahçe Aydınlatmaları

Merhaba arkadaşlar. Bugünlerde bahçe dekorasyonları konusu üzerine durduk. Konularda belirtmediğimiz bir durum bahçe aydınlatmaları. Önemli bulduğumuz için en güzel bahçe aydınlatmaları konusunda farklı bir makale yazmak istedik ve sadece bu konu üzerine yoğunlaşmak istedik bu makalemizde. Bahçemizin dekorasyonunu yaptık iyi güzel ama bahçe dekorasyonu yaptıktan sonra unutmamamız  gereken en önemli noktalardan biri de bahçe aydınlatmasıdır. Bahçe aydınlatması olmazsa geceleri bahçeyi kullanmakta güçlük çekebiliriz. Bunun yanında iyi aydınlatılmış bir bahçe eşsiz bir görünüme sahip olabilmektedir.

Bahçeli bir ev sahibi iseniz bahçe dekorasyonu yaptığınızda en çok özen göstermeniz gereken konudur bahçe aydınlatması. Yoğun geçen bir günün ardından akşam eve geldiğinizde üzerinizde ki tüm negatif enerjiyi atmak istiyorsanız bunun için bir bahçe sefasını kesinlikle denemelisiniz. E tabi karanlıkda bahçe sefası yapılmayacağının da farkındasınız değil mi ?

En Güzel Bahçe Aydınlatmaları

Bahçe dekorasyonu yaptığınızda en özen gösterdiğiniz ve en güzel dekora sahip olan bölgelere özel aydınlatmalar kullanabilirsiniz. Böylece o bölgeye verdiğiniz emeğin karşılığını daha fazla alacaksınız. Mesela bahçenize bir havuz yaptırmışsanız havuzun kenarlarına genel bahçe ışık renginin dışında bir renkte ince şık led ışıklarla ekstra görsellik katmanız mümkündür. Yada vintage desenlerde ışık modelleri kullanabilirsiniz. Yine aynı şekilde bahçenizi çevreleyen duvarları içten askılı ampüllerle süslendirebilirsiniz. Bahçenizde bulunan doğal oturakları aynı şekilde alttan ışıklandırmalarla süsleyebilir daha hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Bahçe aydınlatma fikirleri konusunda bu önerilerin dışında eşinizde başbaşa bahçede yemek yiyeceğiniz zaman masanızın etrafını zarif mumlar ile süsleyebilirsiniz. Bunlar hem ortamı aydınlatır hemde romantik bir ortam oluşturabilmeniz için çok etkili bir yöntem olacaktır.

Şimdi hep beraber dekormodelleri ekibinin en güzel bahçe aydınlatmaları konusunda bulduğu örnekleri inceleyelim.

 

Bir önceki yazımız olan Yaratıcı Bahçe Dekorasyonları Fikirleri başlıklı makalemizde 2017 bahçe dekorasyonları, bahçe dekorasyon örnekleri ve en güzel bahçe dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu