Dekorasyon

En İyi İç Dekorasyon Stilleri

En İyi İç Dekorasyon Stilleri

En İyi İç Dekorasyon Stilleri

En İyi İç Dekorasyon Stilleri 2022 için iç tasarım ve dekorasyondaki son trendler neler? Nomad Bubbles’da bunu çok net görüyoruz; sadelik ve doğa üzerine bahse gireriz. Yaşadığımız alan, kişiliğimizin gerçek bir yansımasıdır. Duygularımızı, hayatı anlama şeklimizi ortaya koyuyor.

salon dekorasyon modelleri
salon dekorasyon modelleri

Bir fotoğraf, bir sandalye ya da bir kilim olsun, etrafınızdaki her şeyin bir nedeni vardır.

Seçtiğimiz tüm objeler, ışığın yoğunluğu, duvarların rengi, mutfağın en küçük detayları bile tarihimizi ve kim olduğumuzu anlatıyor ve o mekanda kimin yaşadığını ortaya koyuyor.

modern dekorasyon stilleri
modern dekorasyon stilleri

İç Dekorasyon Stilleri

Size sekiz stil, dekorasyonu anlamanın sekiz yolu, sekiz trend gösteriyoruz, böylece size en uygun olanı ve her şeyden önce evinizi dekore ederken sizi en iyi hissettirecek olanı bularak evinize uygulayabilirsiniz.

Minimalist dekorasyon stilleri
Minimalist dekorasyon stilleri
  • İskandinav tarzı.
  • Minimalist dekorasyon.
  • Modern rustik dekor.
  • Endüstriyel tarzda dekorasyon.
  • Etnik veya bohem şık dekor.
  • Wabi sabi dekorasyonu.
  • Akdeniz dekorasyonu.
Etnik veya bohem şık dekor stilleri
Etnik veya bohem şık dekor stilleri

Bu dekor modelleri hem Avrupa’da hemde ülkemizde en çok kullanılan tarzlardandır. Sizde bu tarzların hepsini inceleyerek kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

En İyi İç Dekorasyon Stilleri

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu