DekorasyonSalon DekorasyonuYatak Odası Dekorasyonu

2022 Ev Dekorasyon Trendleri

2022 En Yeni Ev Dekorasyon Trendleri

2022 Ev Dekorasyon Trendleri

Merhabalar,

Dünyada ve ülkemizde her sezon yenilenen dekorasyon trenleri vardır ve biz bu trendlere uymaya çalışırız. Ev dekorasyonunda mobilyalardan duvar boyaların, aksesuarlardan aydınlatmaya kadar olan her ürünün tasarımı her sezon yenilenmektedir.  Son birkaç sezondur ev dekorasyonunda taş ve altın rengi detayları bulunmaktaydı. Evimizin dekorasyonuna her zaman önem veririz ve en iyisi için uğraşırız.

Ev mobilyaları her sene değişmeyebilir aslında buna gerekte yoktur. Bu yıl evinizin boyasında, mobilyalarında değişikliğe gidecekseniz yeni trendlere bir göz atın. Ev dekorasyonunda dünyada ve ülkemizde neler moda öğrenmiş olun. En iyi dekorasyon ekibi olarak sizler için 2022 ev dekorasyon trendleri adlı bir araştırma yaptık. Sizler için sunacağımız fikirler evinizin her parçasını değil bazı parçaları değiştirerek 2021 trendine uymanızı sağlayacaktır.

Son yıllarda ev dekorasyonları ikiye ayrılmış durumdaydı. Evler tamamen spor ve soft tarzda ya da oldukça dikkat çekici bol bol altın ve taş işlemelerin olduğu tasarımlarla süslenmişti.

En Yeni Ev Dekorasyon Trendleri

2022 ev dekorasyon trendleri bu yılın modasında ise ahşap ve nişi çok sık görebiliriz. Evlerde yumuşak geçişli zıt renkler oldukça moda. Doğanın yeşil ve mavisine olan özlem bu yıl hem duvarlarda hem de mobilyalarda sık sık karşımıza çıkacaktır. Eskinin beyaz ya da krem rengi tülleri kendini yavaş yavaş yumuşak tonlardaki farklı renklere bırakabilir.

2022 ev dekorasyon trendleri için de mor her zaman asaletin simgesi olmuştur. Bu yılda evlerde mor aksesuarlara sık sık rastlayabiliriz. Belki bir yastık belki bir berjer koltuk olabilir. Gri ve fümede bu sezon tüm mobilyalarda kullanılacak. Duvarlarda bazı duvarların farklı renkte kullanılmasıyla mekânlara ferahlık katılmış olacak. 2022 ev dekorasyon trendleri için kullanılan zemin renklerinde ise açık renkleri ya da ahşap tasarımları sık sık kullanılacak. Oturma odaları daha aydınlık olurken yatak odalarında sade ve kullanışlı tasarımlar ön planda olacak.

En iyi dekorasyon ekibi olarak yaptığımız araştırmayı 2022 ev dekorasyon trendleri galerimizde görselleri topladık. Umarız evinizi istediğiniz tarzda dekore edersiniz. Galerimize bakmadan geçmeyin…

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Salon Dekorasyonları başlıklı makalemizde mavi ev dekorasyonları, mavi renginin anlamı ve Mavi Salon Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu