DekorasyonGenel

Evcil Hayvan Sahipleri Ev Dekorasyonu

Evcil Hayvan Sahipleri Ev Dekorasyonu

Evcil Hayvan Sahipleri Ev Dekorasyonu

Merhabalar, Evcil hayvan sahipleri ev dekorasyonu yaparken nelere dikkat etmeli? Günümüzde hayvan dostlarımızla aynı evi paylaşıyoruz. Onlar hayatımıza eşlik eden küçük dostlarımız. Bu yüzden onlar için ev dekorasyonunuzda küçük değişiklikler yapmanız gerekiyor. Dekorasyonunuz bazı parçalarını değiştirirken hem onları mutlu edebilir hem de zevkinizden ödün vermeden evinizi rahatlıkla dekore edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz eşyalar hem dostlarınıza hem de size uygun olabilir.

Evinizde kolayca temizlenebilen, silinebilen, leke bırakmayan kumaşlar tercih etmelisiniz. İpek, kadife gibi kumaşları kullanmamanız ya da dostunuzun vakit geçirmeyeceği yerlere koymalısınız. Desenli, ekoseli kumaşlar tüyleri saklayan dekoratif ürünler tercih etmelisiniz.  Evcil hayvan sahipleri ev dekorasyonu için Küçük biblolar, kırılabilir değerli aksesuarları evinizde kullanmamaya çalışmalısınız. Evcil hayvanınızın kullandığı malzemeleri giriş kapısına yakın yerleştirirseniz evinizin temizliğini koruyabilirsiniz. Evinizde halıyı az tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. En iyi dekorasyon için küçük kilim tarzı halılar kullanırsanız daha iyi olacaktır. Küçük parçaları çamaşır makinesinde yıkamanız size büyük kolaylık sağlar. En iyi dekorasyon ekibi olarak size tavsiyemiz kedileriniz için perdelerinize de dikkat etmelisiniz. En iyi dekorasyon ile evcil hayvanınızı da mutlu edebilirsiniz. Evinize koyacağınız bitkilere de dikkat edin evcil hayvanınız zehirlenebilir.

Ev dekorasyonunu yaparken evcil hayvanınıza da bir oda ya da bir köşe ayırabilirsiniz. Köpeğinize ya da kedinize ait bir köşe evinize farklı bir hava katabilir. Köşenizde kullanacağınız eşyaları anlattığımız ipuçları ile kullanışlı hale getirebilirsiniz. Öncelikle hayvanlarınızın en önemli ihtiyaçları beslenme ve barınmadır. Beslenmeden başlamamız gerekirse; oluşturduğunuz konsepte uygun kâseler (pet case) almalısınız. Evcil hayvanınızın sağlığı ve evinizdeki hijyen açısından, beslenme ürünlerini mutlaka ayrıştırmalı ve ayrı ayrı tüketmesini sağlamalısınız. İnternet üzerinden güzel ve dekoratif evcil hayvan ürünleri satan pet shoplar mevcut. Hem kullanışlı hem de ekonomikler. En iyi dekorasyon ekibi olarak sizler ve evcil dostlarınız için küçük bir araştırma yaptık. Umarız sizin için yaptığımız araştırma evinizin dekorasyonuna yardımcı olur.  Galerimize bakmayı unutmayın…

 

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Salon Dekorasyonları başlıklı makalemizde mavi ev dekorasyonları, mavi renginin anlamı ve Mavi Salon Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu