Dekorasyon

İKEA Koridor Dekorasyonu

İKEA Koridor Dekorasyonu, İKEA Koridor Fikirleri

İKEA Koridor Dekorasyonu

İKEA Koridor Dekorasyonu Raflı koridordan yararlanmak iki kat pratik bir çözümdür. Bir yandan, genellikle sadece bir basamak olarak kullandığımız bir alana bir kullanım verdiğiniz için. Bir yandan da o “geçiş” alanını dekorasyonun aktif bir parçası haline getirerek kişiselleştiriyoruz. Dikkat etmeniz gereken tek ‘ama’, rafların geçişi engellememesidir. Bu anlamda bu öneride kullanılmış olan IKEA Mosslanda rafları ancak 12 cm derinliğinde olup dar koridorlar için bile iyi bir çözümdür.

İKEA Koridor Dekorasyonu
İKEA Koridor Dekorasyonu

IKEA Mosslanda rafları, onları yerinde tutan ve kaymalarını önleyen olukları sayesinde tablolarla dekorasyon yapmak için çok pratik bir çözümdür. Bu öneri, tablolar, aynalar ve özel nesnelerden oluşan çok dekoratif bir kompozisyon oluşturmak için iki siyah rafı birleştirdi. Siyah, ahşap ve beyaza bağlılık, tamamen entegre ve çok dekoratif bir set oluşturur. Bu fikir ne kadar şık! Ve gerçekleştirmesi kolay. Koridorda 4 adet IKEA Mosslanda rafı birleştirilerek duvarlara uygun boyanmıştır. Sonuç, koridoru süsleyen alanla süper entegre bir kompozisyon . Tabloların, fotoğrafların, sanat kitaplarının ve çok dikkatli detayların seçimi oldukça sanatsal ve dekoratif bir set oluşturuyor.

İKEA Koridor Fikirleri
İKEA Koridor Fikirleri

Herhangi bir köşe depolama için iyidir. Ve bu IKEA önerisi bunu kanıtlıyor, çünkü koridorun bir köşesinde, sokak kıyafetlerini elinizin altında tutmak için çok çekici bir depolama alanı oluşturmak üzere iki raf birleştirildi. Bunlar, bir bar ve bir portmantoyu birleştirir. Birkaç raf, IKEA Lack serisi kadar popülerdir ve bu kadar çok oyun vermiştir. Bu öneride, bu alan için özel olarak yapılmış gibi görünen bir raf kompozisyonu oluşturmak için koridordaki bir girinti kullanılmıştır. Altı Lack raf, daha fazla dinamizm yaratmak ve bu koridora daha modern bir görünüm kazandırmak için birleştirildi ve farklı yüksekliklere yerleştirildi.

İKEA Koridor Ürünleri
İKEA Koridor Ürünleri

İKEA Koridor Dekorasyonu Örnekleri

Bu fikir, koridor gibi en küçük yerlerde bile depolama alanı çıkarmanıza olanak tanır. IKEA  çekmeceli raf, çift kullanımlı bir çözümdür, çünkü yüzeyini raf olarak kullanmanın yanı sıra, her şeyi düzenli ve gizli tutmak için çekmecelere sahiptir. Evdeki küçük çocuğun “seyahat” deposunun iyi bir bölümünü topladığı için bu “çocuk” köşesini çok neşeli, eğlenceli ve pratik oluşturmak için bir koridor inişinden yararlanarak orijinalliği ve rengi için bu teklifi seviyoruz. küçük bir alanda. Küp şeklindeki raflar, bu turkuaz gri renkte IKEA’nın Eket’idir.

Şık koridor tasarımları
Şık koridor tasarımları

Koridoru şık bir şekilde dekore etmek için bu IKEA önerisi tamamen göz kamaştırıcı. Altın kaplamasının söyleyecek çok şeyi var, aynı zamanda orijinal şekliyle farklı şekillerde monte edilebilen ve duvarda yaratıcı motifler oluşturmanıza olanak tanıyan Svenshult raflarının benzersizliği de var. IKEA Eket kübik raflar, kendin yap kompozisyonları oluşturmak için çok yönlüdür, çünkü birbirleriyle kombine edilebilirler. Ayrıca derinlikleri az olduğu için çok az yer kapladıkları için koridorlar için idealdirler.

Koridor Rafları

IKEA Lack raflarının olanakları, onları kullananların hayal gücü ve yaratıcılığı ile orantılıdır. Bu teklif de bunun kanıtı. Basamak olarak yerleştirilmiş birkaç raf, kedi için bir oyun alanı oluşturmaya yetmiştir. Pratik olmasının yanı sıra koridoru özgün bir şekilde dekore etmeye de hizmet ediyor.

Bir önceki yazımız olan İstikbal Halı Modelleri başlıklı makalemizde Bellona Halı Modelleri, İKEA Halı Modelleri ve İstikbal Halı Dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu