Salon Dekorasyonu

2022 MERİNOS HALI MODELLERİ

2022 MERİNOS HALI MODELLERİ

2022 MERİNOS HALI MODELLERİ

Merhabalar, Evini titizlikle dekore eden insanlar için her parçanın önemli bir yeri vardır. En çok dikkat ettiğimiz yerlerden biri şüphesiz salon dekorasyonudur. Salon dekorasyonu evinizin havasını belirleyici yerdir. Misafirlerinizi ağırladığınız ve şık görünmesini istediğiniz salon dekorasyonunda her parçaya önem göstermeli ve uyumu yakalamalısınız.  Koltuk takımlarınızdan perdenize perdenizden halınıza halınızdan aksesuarlarınıza uyumu sağlarsanız isteğiniz dekorasyonu yakalayabilirsiniz. 2022 MERİNOS HALI MODELLERİ ile sizlere evinize yakışacak en uygun halıları tanıtacağız.

Evinizde büyük bir yer kaplayan ve önem göstermeniz gereken halılarınız salonunuzun dekorasyonuna büyük etki edecektir.  Halı seçmeden önce nasıl bir halı istediğinizi belirlemelisiniz. Evlerin önemli bir parçası olan halıları, nasıl ve neye göre seçeceğiniz kolay olmayabilir. Binlerce halı içerisinde kaybolmamak ve kararsız kalmamanız açısından, desenli veya sade gibi seçimlerinizi belirleyebilir, böylelikle diğer modelleri eleyerek, daha doğru kararlar verebilirsiniz. Bu yüzden koltuklarınızın halınızla uyumlu olmasına dikkat edin.

2022 Merinos Halı Modelleri içerisinden çok hareketli bir salona sade ve düz bir halı, çok sade soft bir odaya ise daha canlı veya desenli bir halı seçmekle işe başlayabilirsiniz. Desenli halı seçecekseniz, yer döşemesinin rengine olan uyumuna mutlaka dikkat etmelisiniz. Yer döşemesi ile desenli halınızın renkleri arasında kontrast yaratarak, başarılı bir seçim yapabilirsiniz. Halı dikkat çekmesin, zaten salon oldukça renkli diyorsanız, halınızı düz, sade ve açık renklerden seçmelisiniz. Kendinden desenli tek renk veya dokulu halılar ise ufak bir hareket kazandırarak, görselliği kuvvetlendirebilir.

Salonda değişiklik istiyorsanız, duvarları ya da mobilyaları değiştirmek yerinde, 2022 Merinos Halı Modelleri içerisinde halınızı değiştirebilirsiniz. Perde ve mobilyalarınıza uyacak kırmızı, turuncu veya sarı gibi tonlara ağırlık veren halılar sayesinde salonunuz bir anda canlanacak, mekâna yüksek enerji verecektir.  Tabi ki seçtiğiniz halı renginde olan birkaç dekoratif obje kullanmalı, bütünlüğü sağlamalısınız ki uyumu sağlayabilirsiniz.

2022 Halı Modelleri içerisinden küçük odalarda tek parça halı tercih edilmeli, fazla göze çarpmayan daha sade modeller uygulanmalıdır.  Küçük odanız daha da kalabalık görünmemelidir.  Büyük mekanlarda ise, iki veya üç parçadan oluşan birbirine eş desenli veya renkli olan halıları kullanmakla başarılı bir düzen yaratmış olursunuz.

En iyi dekorasyon ekibi olarak sizler için 2022 Merinos Halı Modelleri seçtik ve bir galeri oluşturduk. Evinizin en güzel halı modelini seçin…

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Salon Dekorasyonları başlıklı makalemizde mavi ev dekorasyonları, mavi renginin anlamı ve Mavi Salon Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Merhabalar ben merinos baklava desenli halı modelini begendim ama merinos sitesindeki katalogunuzda bulamadim elinizde o hali var midir? ölçuleri ve fiyati nedir ogrenebilirsem sevinirim(baklava desen yaziyor lacivert ve hardal renkli olan halı)

  1. Merhabalar Özay bey;
   Bahsettiğiniz ürünün kodu ” Merinos Calıfornıa Cl008-093 80X150 ”
   Bu ismi google de aradığınız takdirde ürünün satış sayfalarına ulaşmanız mümkündür.
   Halı modelinin boyu 80*150cm’dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu