DekorasyonOturma Odası DekorasyonuSalon DekorasyonuTeras DekorasyonuYatak Odası Dekorasyonu

Modern Fas Dekorasyonu Modelleri

Modern Fas Dekorasyonu Modelleri

Modern Fas Dekorasyonu Modelleri

Modern Fas Dekorasyonu Modelleri özelliklerini arayan herkes , ilgili tüm makalelerde Fas dekorasyonunda minderler, nevresim takımları, oymalı ahşap gardıroplar ve diğer birçok tipik unsurdan bahsettiğini görecektir. Ancak, lüksle dolu stillerden daha ucuz seçeneklere ve herkesin kullanımına açık olan Fas stilinin farklı çeşitlerini göstermeye odaklanmak istedik.

Yemek Odası Modelleri
Yemek Odası Modelleri

Fas’ın üslubu ve evlerinin süslemelerinin özellikleri, o ülkedeki gezginleri yıllarca büyülemiştir. Öyle ki, dekorasyonunun özellikleri bugün çok sayıda ülkede çok yaygın ve neredeyse Fas dekorasyonunu trend haline getiriyor. Bu nedenle bugün bu stili seven tüm okuyucularımıza, salonlarına taşımak için bazı fikirler sunmak istedik. Bu fikirler arasında tabi ki en önemlisi Fars tarzı salon ve oturma odası modelleridir. Bu modeller sıkça kullanılmaktadır. Çok beğenilen ve tercih edilen salon modellerini sizler için araştırdık.

Fas Tarzı
Fas Tarzı

Geometrik desenlerin ve sıcak renklerin kullanımı mekanlarımıza stil kazandırmak için hayati önem taşımaktadır. Kullanılan renk paleti ağırlıklı olarak mavi, kırmızı, yeşil ve kahverenginin sıcak ve doygun tonlarından oluşuyor. Siyah ve beyazın vurguladığı tüm bu renkler. Boyalı kirişler, ilginç şekillere sahip tasarımlar ve alçı, bizi Fas yapılarının tavanlarına bakmaya davet eden harikalardan bazıları. Dekorasyonu daha da ileri götürmek istiyorsanız ideal özellikler, çünkü bu detaylar dış cepheyi de karakterize edebilirler.

Fars tarzı salon ve oturma odası modelleridir
Fars tarzı salon ve oturma odası modelleridir

Yemek Odalarında Fas Dekorasyonu

Tipik Fas baskıları ve tasarımları ile perdeler, minderler, masa örtüleri ve lambalar eklenerek Fas tarzı bir yemek odası kolayca elde edilebilir. Fas stili son zamanlarda popülaritesini artırarak günümüzün en popüler dekorasyon stillerinden biri haline geldi. Karakteristik tasarımı nedeniyle tanımlanması en kolay olanlardan biri olan farklı kültürlerden etkilenen bir stildir. Bugünün trendlerinden biri, bu Afrika tarzındaki unsurları diğer modern olanlarla birleştirmektir. Sonuç gerçekten çok çekici ve ilginç görünebilir.

Yemek Odası
Yemek Odası

Modern dekorasyonda Fas tarzı, evinizde tarz arıyorsanız izlemeniz gereken belirli özelliklere sahiptir. Fuşya, kırmızı, yeşil gibi canlı renkler seçmelisiniz. Yeni ve eski aksesuarların kombinasyonu ile oynamayı bilmelisiniz. Odayı ilginç seramikler, egzotik flora ve fauna gibi merak uyandıran şeylerle dekore etmelisiniz. Her öğeye kişilik vermeli ve aynı bağlama yerleştirmelisiniz. Ayna eklemek, aydınlatmak ve ona çok fazla parlaklık vermek için mükemmeldir, Fas stilini karakterize eden bir şeydir.

Yemek Odası Modelleri
Yemek Odası Modelleri

Yatak Odalarında Fas Dekorasyonu

Fas tarzı, yatak odasına büyüleyici bir atmosfer katan, sıcak renkler, özenli tasarımlar ve muhteşem işlemeler ile egzotik ama zarif bir varyant sunduğundan, batı dekorasyon dünyasında geniş bir kabul görmüştür. uzak yer. Mükemmel tasarımınızı bulmanıza yardımcı olabilecek bazı fotoğraflara bakacağız. İki farklı dekorasyon türü vardır. Birine Fas ev tarzı eşlik ediyor, diğerine değil. Durumunuz eskiyse, o kültüre özgü klasik tırtıklı kemerler ayarda temel bir rol oynadığından, ayar çok daha basit olacaktır. Ancak, sizin durumunuz diğer ise, odaya gerekli görünümü vermenin başka birçok yolu olduğundan çekinmemelisiniz.

Yatak Odalarında Fas Dekorasyonu
Yatak Odalarında Fas Dekorasyonu

Orijinal olması gereken yataktan başlamak esastır. Sanatsal formlara sahip ferforje, ahşap ve kademeli yatak başlıklarına sahip hasır, en klasik ve erişilebilir olanaklardan bazılarıdır. Ancak daha seçkin bir şey arıyorsanız, her köşesinde oyma kuleli yataklar bir uzmanlık alanıdır.

Yatak Odalarında Fas Modelleri
Yatak Odalarında Fas Modelleri

Fas Tarzı Bahçeler ve Teraslar

Fas, Kuzey Afrika’da egzotik bir ülkedir ve oryantal tarzında çok tuhaftır. Fas tarzı, parlak renkleri ve egzotik çekiciliği sayesinde çok popüler. Birçok tasarımcı bunu iç mekanlar oluşturmak için kullanır. Fas tarzı bir veranda istiyorsanız, renkli kumaş kanopilere, minder ve kilimlere, alçak masa ve sandalyelere, geometrik desenlere, parlak puflara ve tabii ki fantastik Fas lambalarına ihtiyacınız olacak.

Fas Tarzı Teraslar
Fas Tarzı Teraslar

Fas tarzında çok önemli olan canlı ama rahatlatıcı bir etki elde etmek için farklı kumaşları ve renkleri karıştıran ve odanın diğer unsurlarıyla birleşen tasarımlar. Doğu fenerleri, metal ve camdan yapılmış, ayrıca çok renkli ve içinde bir mum bulunan özel bir temadır – bu Doğu’nun gerçek cazibesidir. Mekanlar rahat olmalı, bunun için birçok farklı minder, kilim ve doku kullanabilirsiniz. Sonuç çok modern ve orijinal olacaktır. Canlı renkler kullanmayı unutmamalısınız. Renkler ve dekoratif öğeler açısından zıtlıklar yaratarak evinizi dekore edin. Beyaz, siyah ve kırmızı gibi özgün tasarımlar ve renkler.

Modern Fas Dekorasyonu Modelleri

Bir önceki yazımız olan Taş Duvar Fikirleri başlıklı makalemizde Duvar Taşı Seçimi, Taş Duvar ve Taş Duvar Fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu