Dekorasyon

Peçete katlamanın 3 orijinal yolunu keşfedin

Bir partide, kutlamada, en basitinden öğle veya akşam yemeği davetinde sofra sunumu ne kadar önemlidir. Ve peçeteleri hep aynı şekilde katlanmış görmekten sıkılmadın mı? Pekala, bu eğitimde misafirlerinizin bayılacağı peçete katlamanın üç yeni yolunu öğreneceksiniz.

Cep Katlamalı Peçete Peçeteyi tamamen açın ve yarısını kendi üzerine katlayın. Yana katlayın ve bir kez daha diğer yönde katlayın Üçe katlanmış peçete Peçeteyi çapraz olarak ikiye katlayın, böylece bir tepe diğer tarafa düşecektir. Şimdi tepe noktalarından birini diğerinin üzerine katlayın, ancak eşleşmeden, kenardan dışarı doğru çıkın. Son olarak, üç tepe ile böyle görünecek şekilde başka bir kat oluşturun. Beşgen şeklinde katlanmış peçete Bu sistemle iki renkli bir beşgen elde edeceksiniz (peçetenin her iki tarafı da farklı renkteyse tabii ki).
Daha küçük bir kare oluşturmak için peçeteyi iki kez katlayın. Zirvelerden birini kaldırıp bir kenar bırakarak birleştirin ve her katmana aynısını yapın, ardından sonucu her iki taraftan yanal olarak katlayın, böylece renkli şeritler halinde güzel bir beşgen olur.

Ama en güzeli nasıl yapacağınıza dair çok net bir fikre sahip olacağınız ve ne kadar kolay olduğunu göreceğiniz bu videoyu izlemeniz. Bir sonraki partiniz için hangisini seçeceksiniz?

Oluşturuldu:

26/03/2023 18:46

Bir önceki yazımız olan Mükemmel salonu yaratmak için en iyi ikea mobilyaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu