DekorasyonSalon Dekorasyonu

Şömine Odunu Depolama Fikirleri

Şömine Odunu Depolama Fikirleri

Şömine Odunu Depolama Fikirleri

Merhabalar,

Kış geliyor! Kışın soğuk yüzüyle karşılaşmaya başladık artık. Şömineli evlerde şöminenin dekor güzelliğiyle zorlukları da oluyor tabi ki. En iyi dekorasyon için olumsuzlukları da güzel dekor ürünleri haline getirmeliyiz.  Şömineli evlerin havası tabi ki çok hoş ve güzeldir. Bu hoşluğun yanındaki odunların hem evi kirletmesi hem de belirli bir yerinin olmayışı dekorasyonu olumsuz etkileyecektir. Odunları depolarken hem ortamın temizliği korunmalı hem de görüntü kirliliği oluşmamalı. Bunun için yanında yakacak odunlarınızı odanızın dekorasyonuna dâhil edebilirsiniz. Hem dekoratif bir görüntü sağlandığı gibi hem de odunları nereye koyacağım derdinden kurtulursunuz.

Şömine odunu depolama fikirleri için entegre edilmiş şömine ve odun depolama alanı: Sadece şömine ve odun depolama alanı için evinizi yaptırırken bir duvarınızı ayırarak şöminenizle bütün halinde görünen bir odun depolama alanına sahip olabilirsiniz. Hem dağınıklığı ortadan kaldıracak olan hem de görüntüsü ile dekorasyonunuzu renklendirecek olan bu entegre kullanımlar sayesinde farklı şekiller oluşturmanız mümkün olacaktır. Şömine odunu depolama fikirleri şömine üzerinde oluşturabileceğiniz odun depolama alanlarını dilerseniz şöminelerin bir yanında ya da her iki yanında da oluşturabilirsiniz.

Şömine odunu depolama fikirleri içinden bir fikir de akıllı nişler. Sürgülü kapak niteliğine sahip olan nişler sayesinde odunlarınızı evinizde daha rahat bir şekilde depolayabilmeniz mümkün olacağı gibi bu akıllı nişleri dolabın kapalı olduğu zamanlarda farklı amaçlarla kullanabilmeniz ve ev dekorasyonunuzun bir parçası haline getirebilmeniz mümkün olacaktır. Odun depolama alanını kullanmadığınız zamanlarda size farklı depolama çözümleri de sunması bakımından seçimlerinizi yaparken bu fikri de mutlaka göz önünde bulundurmalısınız ki eviniz en iyi dekorasyona ulaşsın.

Şömine Odunu Depolama Fikirleri

Simetrik görüntüye sahip açık nişler de şömine odunu depoma fikirleri içinde. Zarif bir dekorasyon uygulamasına olanak sağlamakta olan simetrik nişler sayesinde odun depolama sorununuzu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Şömine odunu depolama fikirleri ile Şöminenizin her iki yanına uzun ve dar depolama alanı oluşturmanıza olanak sağlayan nişler kullanabilirsiniz. İşlevsel bir görüntüye de sahip olan bu kullanımlarda şöminenin üzerine ve iki uzun nişin arasında kalan duvara dilerseniz tablolarınızı asabileceğiniz gibi değişik aksesuarlarınızı da buraya yerleştirerek daha eğlenceli bir dekorasyona imza atabilmeniz mümkün olacaktır.

En son olarak da şömine odunu depolama fikirleri içerisinde satın alabileceğiniz dekoratif depolama rafları. Evinizin içerisine farklı bir hava katacak şömineniz ve ona eşlik edecek odun raflarınız istediğiniz görünümü verecektir. Dekoratif amaçlı kullanacağınız bu raflar sizin için aynı zamanda kurtarıcınız olacaktır.

En iyi dekorasyon ekibi olarak yaptığımız bu araştırmayı görsel olarak galerimizden bakıp sizin için en iyi hangisi olacağına karar verebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu