GenelOturma Odası Dekorasyonu

Stüdyo Daire Dekorasyonu

Stüdyo Daire Dekorasyonu

Stüdyo Daire Dekorasyonu

Merhabalar,

Tek kişi yaşayanlar için güzel bir seçenek stüdyo evler. Bir alanda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için üretilmiş bu evler hem rahat hem de ekonomik olacaktır. Mutfak, yatak odası ve oturma odasını bir arada bulunduran stüdyo daire dekorasyonu ile kendinize kullanışlı bir alan oluşturabilirsiniz. Özellikle öğrenci ve bekarların tercihi olan bu daireler doğru kullanılırsa her ihtiyacınızı karşılamaya yetecektir.

Stüdyo daire dekorasyonunda yapılması gereken en önemli şey birbirine geçmiş gibi duran alanları birbirinden fark ettirmeden ayırmaktır. Bunun için yatak odası ile oturma alanı arasına bir kitaplık ya da perde kullanabilirsiniz. Bu sayede hem şık hem de kullanışlı olacak ve üstelik yerinizi daraltmayacaktır. Mutfak ile oturma alanı arasına ise masa ya da tezgâh için aldığınız yüksek taburelerle bir ayrım katabilirsiniz. Böylelikle alanınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Mobilyalar mutlaka dairenin ölçülerine göre seçilmelidir ki sorun yaşamayın. Stüdyo dekorasyonu aşamasında fark yaratacak olan en önemli şey mobilya seçimidir.

Stüdyo Daire Dekorasyonu

Stüdyo daire dekorasyonunda kaba, hantal, çok yer kaplayan eşyalardan uzaklaşın ve portatif ve kullanışlı eşyalara yönelin. Böylece daire daha geniş ve ferah olacaktır. Ayrıca eşyaların depolama alanları olması işinizi kolaylaştırır. Kitaplık seçiminde mutlaka arkası boş olanları seçin. Böylece mekanı ayırdığı gibi genişliğini bölmez. Küçük mekanlarda renk seçimi oldukça önemlidir. Daire dekorasyonu için mutlaka beyaz ile birlikte diğer bir açık ton kullanılmalıdır. Mesela mavinin açık ve parlak tonları mekanı geniş gösterdiği gibi ferahlık katacaktır. Yüne yeşil, sarı, pembe, gri gibi renklerin de en açık hali tercih edilebilir. Beyaz, krem tonlarını da seçebilirsiniz oldukça şık duracaktır bu tür daireler için.

En iyi stüdyo daire dekorasyonu için galerimizde farklı fikirleri toparladık ve sizlere sunuyoruz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu