DekorasyonPerde Modelleri

2022 Taç Stor Perde Modelleri

2022 Taç Stor Perde Modelleri

2022 Taç Stor Perde Modelleri

Merhabalar,

Salon ve oturma odası dekorasyonunda farklı kullanımlara sahip perde modelleri bulabilirsiniz. Stor perdeler ile farklı alanlar yaratabilirsiniz. Oturma odası stor perde modelleri ile salon perdeleri ya da mutfak perdeleri birbirinden farklı kullanılır. Bu farklılıklar hem şekil, hem kullanım hem de renk ve desen bakımından dikkat edilmesi gereken şeylerdir. Salon dekorasyonunda daha ağır ve klasik renkler kullanılırken oturma odası dekorlarında biraz daha hafif renk tonları kullanılırsa daha şık bir görüntü elde edilir. 2022 Taç Stor Perde Modelleri nasıl kullanılır sizler için araştırdık.

2022 Taç Stor Perde Modelleri ile birlikte kullanılan farklı tarzlar var. Ofis dekorasyonları ile hayatımıza giren stor perdeleri zebra adı ile adlandırılan farklı perdeler takip ediyor. Zebra perdeler, aslında stor perdenin farklı bir tarzı da diyebiliriz. Yatay çizgiler içerisindeki kalın hatlar arasında farklı renklerin olduğu perdelere zebra perde olarak adlandırılıyor. Mutfaktan salona tüm alanlar için özel olarak bulabileceğiniz bu perdeler genelde desensiz tek renk olarak satılıyor. Zebra perdelerin kullanım şekilleri normal stor perdeye göre birazcık farklı. 2022 Taç Stor Perde Modelleri içinden seçeceğiniz Stor perdeleri kalın kumaş perdeler ile de kullanabilirken zebra perdeleri tek başına hiç bir perde eklemeden kullanabilirsiniz.

Taç Stor Perde Modelleri

Büyük düğün salonlarında kullanılması ile yaygınlaşmaya başlayan 2022 Taç Stor Perde Modelleri kullanımı artık evlerin de temel dekorasyon tarzlarından biri haline geldi. Ağır fransız tüllerinden hazırlanan kalın ve büyük tül perdeler odanın asıl perdesi olarak konumlanıyor. Arka tarafına tek renk stor perde yerleştiriliyor. Bu dantelli ya da tamamen güpürden hazırlanmış tül perdeler kendini o kadar iyi gösteriyor ki tek renk sade bir stor perde bu alan için gayet yeterli oluyor. Kruvaze tarzı yerleştirebileceğiniz bu tül perdeleri manuel olarak ip ile de bağlayabilirsiniz.

Oturma odanızda balkon varsa ve bu balkon içeriye ışık gelmesini engelliyorsa bu durumu çözmek gerekir. 2022 Taç Stor Perde Modelleri içerisinden oturma odası perde modelleri seçimi yaparken balkonu için de en kullanışlı perdeyi seçmek gerekiyor. Öncelikle balkonunuzun panjursuz ve kocaman pencereli olması ile işe başlayabilirsiniz. Ardından bu alanda büyük ve kalın perdeler yerine içeri yeterince ışık girmesini sağlayan ama kesinlikle içeriyi göstermeyen şık jaluzi perdeleri kullanabilirsiniz. Akşamları da açık bırakabileceğiniz bu perdeler evinizin balkonunu da daha şık gösterecektir.

En iyi dekorasyon ekibi olarak evinizi dekore ederken kullanabileceğiniz 2022 Taç Stor Perde Modelleri dekorasyon fikirleriyle galeri oluşturduk. Umarız beğenirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu