DekorasyonGenel

Taş Duvar Dekorasyonu

Taş Duvar Dekorasyonu

Taş Duvar Dekorasyonu

Merhabalar,

Ev dekorasyonu için doğal taş oldukça modern görünüyor. Artık evlerde özellikle yemek bölümlerinde ve salonlarda duvarlarda doğal taş döşeme trendi hakim ve çok yaygınlaştı. Tek bir duvarın doğal yapılı ve görünümlü taşlarla döşendiği ev dekorasyonları son yıllarda herkesin hayalleri arasında yer alıyor. Sizlerde evinizde tek bir duvarda böyle bir taş döşemeye yer verebilirsiniz. Kış evleri için şömine arkalarında oldukça şık duracak olan bu taş döşeme, yaz evlerinde yemek salon ve balkon bölümlerinde son derece şık görünecektir. Taş duvar dekorasyonu ile evinize farklı bir hava geliyor. Her yeni trendin insanlarda yeni heyecanlara neden olduğu düşünülürse eğer, doğal taş döşeme noktasında da yeni heyecanlara zemin hazırlamış olduğu söylenebilir. Aynı zamanda modası bitmeyen uygulamalardan olduğunu unutmayın.

En Şık Taş duvar dekorasyonu

Taş duvar dekorasyonunu yaz mevsimi ya da yaz sıcaklarının daha çok hissedildiği evlerde beyaz doğal taş döşeme olarak kullanabilirsiniz. Kış mevsiminin hissedildiği evlerde ise koyu renkli taş döşemeler daha çok beğeni toplayacaktır. En iyi dekorasyon ekibi olarak sizler için birbirinden şık doğal taş döşemeler seçtik. Bu şık ürünler arasından sizler için uygun olan daha doğrusu evinizin temasına uygun olan bir doğal taş döşeme dekorasyonunuz içinde hayli şık duracaktır diye düşünüyoruz.

Taş duvar dekorasyonu bej rengi, gri rengi, kiremit rengi ve beyaz renkte doğal taş döşemeler adeta soft bir şıklık yaratıyor. Doğal taşları şu anda dilediğiniz büyüklükte ve tarzda bulmak mümkün. İsterseniz her biri birbirinin aynısı olan, aynı şekilde kesilmiş doğal taşlar ile muntazam dekorasyonlar yapabilirsiniz. Taş duvar dekorasyonu mutfaktan salona, yatak odalarından banyolara kadar evin tüm odalarında dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Sadece belirlemeniz gereken hangi tarz olacağı. Açık renkli taşları kullanarak mı yoksa kırmızı tarzı tuğla gibi görünen taşları kullanarak mı yoksa tamamen modern fayansları andıran taşları kullanarak mı dekorasyon yapacaksınız buna karar vermeniz lazım.

Bakalım taş duvar dekorasyonu nasıl yapılmış nerelerde kullanılmış. İşte muhteşem doğal taşlar ile dekore edilmiş alanlar galerimizde…

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu