Banyo DekorasyonuGenel

2022 Banyo Tasarımları

2022 Banyo Tasarımları

2022 Banyo Tasarımları

2022 Banyo Tasarımları Günümüzün modern banyoları , günün gerilimini atmak için bir sığınak ve rahatlama yeri haline geldi. Sade banyo tasarımının zamanları geride kaldı, bugün yeni trendler ve aksesuarlar ufukta. Havlu ısıtıcıları, sabunluklar, duvarlarda ve tavanda duş başlıkları, jakuziler, televizyon için yer, daha birçok olanak.

Trend banyo
Trend banyo

Banyo yenileme, zaman ve para açısından büyük bir yatırımdır, bu nedenle başlamadan önce her şeyi planlamak önemlidir. Yükseltmeden önce bir bütçe belirlenmeli ve doğru tasarımcı bulunmalıdır. İlhama ihtiyacınız varsa, ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu net bir şekilde belirlemenize yardımcı olmak için burada size en son 2022 ve 2023 banyo trendlerini ve birçok fotoğrafı göstereceğiz.

Trend banyo modelleri 2
Trend banyo modelleri 2

Modern Banyolar

Günümüzde en çok kullanılan elemanlar ahşap, cam, hem yerde hem de duvarı kaplamak için küçük fayanslar, terrazzo veya mermerdir.

Modern banyo tasarımları
Modern banyo tasarımları

Ahşap Banyolar

Evlerimizde doğanın hakimiyetini geri getiren doğal bir malzeme hiç şüphesiz ahşaptır. Öncelikli olarak duvar ve zemin kaplaması olarak kullanılmakla birlikte, tezgah ve mobilyalarda da görülmektedir. Bu tasarımlar bize modern bir banyoya uygun olabilecek doğal malzemeler arasındaki zarif kombinasyonların mükemmel bir örneğini veriyor. Paslanmaz çelik aksesuarlara sahip ahşap taban, yenilikçi ve şık bir kombinasyon.

Şık banyo tasarımları
Şık banyo tasarımları

Ahşabın temiz ve taze dokusunun tasarımdaki varlığı, kompozisyona lüks bir dokunuş getiriyor.

Özel olarak tasarlanmış yeni ahşap ürünlerin piyasaya sürülmesi, bu malzemenin kullanımının tabu olduğu bir alana doğal sıcaklığını getirmemizi sağlıyor. Duvarlarda da kullanılabilir.

Ahşap Banyolar
Ahşap Banyolar

Mermer Banyolar

2022 ve 2023 yıllarına mermerin dönüşü damgasını vuracak. Renkler beyaz, gri, kırmızı olacaktır. Kesintisiz akıcı çizgiler ve mekanların düzenlenmesi pratik ve basit olacak, ancak organik ve zarif bir konfor dokunuşuyla.

Mermer Banyolar
Mermer Banyolar

Mermer ve ahşap, önümüzdeki yıl trend olacak tek doğal malzeme değil. Doğal taş sadece zemin ve duvarlarda değil, tezgah ve lavabolarda da kullanılmaya devam edecek. Kutsal alan haline gelmiş bir odada bize görsel ve dokunsal doku sunan, birbiriyle tezat oluşturan doğal malzemelerin heybetiyle oynanır.

Altın Metal Banyolar

Metal, son yıllarda büyük bir iç trend oldu ve gözden düşmeyecek gibi görünüyor. Altın metaller, doğal malzemelerle çekicilik ve kontrast sunar. İster endüstriyel bir dokunuşla, ister bir cazibe dokunuşuyla, ışığı yansıtır ve stil enjekte ederler. Mat veya saten bitişli metaller bu yıl özellikle popüler olacak.

Altın Metal Banyolar 2
Altın Metal Banyolar 2

Vintage Banyo Modelleri

Modern ve organik bir arada kullanıldığında temiz ve şık bir atmosfer yaratılır. Örneğin ahşap ve camın yan yana gelmesi en güzel seçeneklerden biridir. Görselde ahşabın sıcaklığı ile seramik karoların ve camın parlaklığı arasına yerleştirilmiş bir duş görüyoruz. Bakımı kolay ek malzemelerin bir kombinasyonu. Modern ama sade bir kompozisyon.

Vintage Banyo Modelleri
Vintage Banyo Modelleri

Fayans Banyolar

2022 Banyo Tasarımları Küçük, mozaik tipi karolar günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Mermer banyolar son dönemlerde banyolara daha fazla şıklık katmaktadır. Temizlenebilme özelliği olan mermerler çok fazla leke tutmaz. Lekeler ilk temizlemede hemen geçer.

Fayans Banyolar 3
Fayans Banyolar 3
2022 Banyo Tasarımları

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Kapat
Kapat