DekorasyonPerde Modelleri

Lens Perde Modelleri

Lens Perde Modelleri

Lens Perde Modelleri

Merhabalar, 2021 yılından 2022 yılına geçerken bizi neler bekliyor, ne tür dekorasyon stilleri kullanılıyor , 2021 dekorasyon renkleri neler gibi cevaplanması gereken sorular arasına giriyor. Evimizin her alanında ihtiyaç duyduğumuz perdeler niçin önemli diye sorabiliriz. Öncelikle dekorasyon olarak dikkatimizi çeken perdeler aynı zamanda kullanıldığı yer konusunda ne kadar kullanışlı olacağına dikkat edilerek seçilmeli. Bu yazımızda ise karşımıza çıkabilecek 2021 lens perde modelleri ve sezonun en trend perde modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Bu yazımıza özel olarak seçtiğimiz Lens Perde modelleri nasıl oluyor bir bakalım.

Lens perde modelleri namı diğer kalem perde olarak günümüzde kullanışlılığıyla dikkat çeken bu modeller görünüm olarak da oldukça şık. Kullanış açısından stor ve tül perdeyi bir araya getirme özelliğiyle dikkat çekiyor. Aynı zamanda stor perde mekanizmasına benzer şekilde yapılması dikkat çekici. Mekanizmasını kullanarak içeriye ışık almasına, tamamen kapanmasına, ya da hangi yönden ışık geleceğine müdahale edebiliyorsunuz.

Teknik olarak anlatırsak, tül olarak ve istenilen her ebatta üretilen Lens Perde modelleri dikey perde çeşitlerinin en son ve en üst kategorisinde tahttaki yerini alıyor. Lens Perde iç mimari de zengin ve alternatifli tasarımlar sunarken, 180 derecelik hareket edebilme yeteneği sayesinde ortamda ışık kontrolünün tam anlamıyla yapılabildiği en avantajlı perde çeşididir. Lens Perde dış etkenlere, ısıya, güneşe darbelere dayanıklı olup uzun süre kullanım olanağı sunuyor.

Lens Perde kullanım kolaylığı avantajı ile özellikle ev ve ofislerde tercih edilmekle birlikte okullarda, üniversitelerde, kamu binalarında, hastanelerde, otellerde ve umuma açık hemen hemen her mekanda rahatlıkla kullanılabiliyor. Merak edilen konulardan biri ise Lens perde modellerinin nasıl temizlendiğidir. Lens Perdenin temizliği oldukça kolay şekilde yapılıyor. Özellikle çamaşır makinanızda 30 derecede, 600 devirde rahatlıkla temizlenebilir. Nemliyken asıldığında ise ütüye ihtiyaç duymuyor.

Perde modelleri günümüzde sezonluk olarak değişmektedir. 2021 sezonunda da bu akımın gereği birbirinden farkı renkteki modellerine galerimizde ulaşabilirsiniz. İyi seyirler

 

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu