Dekorasyon

Endüstriyel Dekorasyon 30 Fotoğraf ve İpuçları

Endüstriyel Dekorasyon 30 Fotoğraf ve İpuçları

Endüstriyel Dekorasyon 30 Fotoğraf ve İpuçları

Endüstriyel Dekorasyon 30 Fotoğraf ve İpuçları için sizlere Endüstriyel Dekorasyon Örnekleri hazırladık. Bu örnekleri inceleyerek sizlerde kafanızda bir dekorasyon fikri oluşturabilirsiniz. Endüstriyel dekorasyon büyük görsel çekiciliği sonuçlanan tarzı karakteristik çok yeni ve geri dönüşümlü mobilya mimarisi elimden ve ayrıca büyük bir para tasarrufu poz beri, son zamanlarda elde etti en yandaşlarından biri. Stili birleştirmek için size bazı etkili fikirler gösteriyoruz. Bu fikirler sayesinde sizlerde evinize neyin uygun olacağınız daha net anlayabilir ve kullanabilirsiniz. Bu tür iddialı dekorasyon örnekleri için sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.

Yüksek Tavanlar ve Geniş Alanlar
Yüksek Tavanlar ve Geniş Alanlar

Endüstriyel ev tasarımının ayırt edici özelliklerinden bazıları, çıplak veya boyalı tuğla duvarları, metal ve ahşap rafları ve sıhhi tesisat boruları gibi açıkta kalan malzemeleri içerir. Genel olarak, mobilyalar şık ve sadedir, diğer dekorasyon stillerine özgü birçok minderden yoksundur.

Yemek masası
Yemek masası

Endüstriyel Dekorasyon Mobilyalar

Endüstriyel mobilyalar minimum düzeyde dahil edilir, ancak yalnızca varlığı boşlukları destekler. İstenilen görünüme ulaşmanın anahtarı, hasarlı masalar, dolaplar ve merdivenler gibi eski mobilyaların restorasyonu konusunda çok fazla endişe duymadan yeniden kullanılmasıdır. Düz ve biraz sağlam hatlarıyla da öne çıkan bu mobilyalarda rustik ya da oldukça eskitilmiş şekiller tercih ediliyor. Bu mobilyada ahşap ve demir karıştırılarak büyük direnç ve dayanıklılık hissi verilir. Bir diğer popüler özellik, açıkta kalan filamanlara sahip sarkıt lambadır. Büyük orta parçalardan basit asılı ampullere kadar birkaç farklı boyutta gelirler.

Şık Endüstriyel  Minimalist Tarz
Şık Endüstriyel  Minimalist Tarz

Endüstriyel tasarım, dağınık bir ev istemeyen insanlar için harikadır. Endüstriyel dekor, zarif ve düzenli bir düzenlemeye uygundur. Eşyaları sepetlerde veya kaplarda saklamak için birçok yer var. Biraz daha sıcak bir görünüm için yumuşak dokulu bitkiler veya kilimler ekleyin. Bunlar, sade görünümü yumuşatacak ve odalara biraz görsel ilgi getirecektir.

Salon dekorasyonu
Salon dekorasyonu

Yüksek Tavanlar ve Geniş Alanlar

Yüksek tavanlar ve ferah odalar bu dekorasyon tarzının bir diğer önemli özelliğidir. Öyle ki, tarzın en iyi örneklerinin birçoğu, mutfak + yemek odası + oturma odası gibi birden fazla işlevi tek bir mekanda bir araya getiriyor. Teneke, çelik, demir ve alüminyum, kısaca üslubun doğduğu ortam olan sektörün ana temsilcileri oldukları için bu dekorasyon tarzında eksik olmayacak malzemelerden bazılarıdır.

Oturma odası
Oturma odası

Rustik çimento veya çıplak tuğla duvarlar, pencereler ve çıplak kirişler, stilin diğer harika cazibe merkezleridir. Endüstriyel Dekorasyon için bir alan, soğuk ve bitkin görünmek yerine, sofistike ve sıcaklık yayabilen katı, faydacı bir estetiğe sahiptir. İnsanlar mükemmel kusurları (veya kusurlu mükemmelliği) ortaya çıkarmanın özgürleştirici yönünü keşfettikçe bu hızla büyüyen bir trend.

Oturma odası dekorasyonu
Oturma odası dekorasyonu

Zemin ve duvarlarla ilgili olarak, sunulan örneklerin hemen hemen hepsinde beton, çıplak tuğla duvarlar veya rustik ahşap seçildiğini görebiliriz, çünkü bunlar da stille yakından bağlantılı ve diğer malzemelerle uyumlu malzemelerdir. Zıtlıklar olsa da bu tür tasarımlar evlerde her zaman şık ve özel durur. Bu tür tasarımlar ülkemizde henüz yeteri kadar kullanılmıyor. Fakat yıllar içinde artarak salon, tarak odası, koridorlar ve oturma odalarında daha da çok göreceğimiz bir tasarım tipidir.  Ofis masası

Ofis masası

Endüstriyel  Minimalist Tarz

Minimalist tarz ve endüstriyel tarz gibi iki harika tarz, dekorasyon açısından birkaç sezondur muazzam bir popülerlik kazanıyor. Şu anda, bu iki harika stilin, bize muazzam bir zarafet ve zevkle mekanlar vermek için yeni bir stilde nasıl birleştiği görülüyor. Yeni trendlere uygun bir dekorasyon arıyorsanız, bu iki stilin toplamına bahse girmekten çekinmeyin.

Modern Endüstriyel  Minimalist Tarz
Modern Endüstriyel  Minimalist Tarz

Bu dekorasyon türünde hakim olan çizgiler yumuşak ve temiz olmasıyla öne çıkarken, mobilya ve aksesuar sayısı çok az, bu tarafta az çoktur minimalizm sloganına sadık kalınıyor. Artık mekanlara hayat veren detaylarda modern ve tasarım mobilya ve aksesuarlar yerine endüstriyel görünümlü ahşap, yün, organik kumaşlar, çelik, paslı demir, çimento gibi doğal ve sıcak malzemelerden yapılmış olanlar tercih ediliyor. ve tuğla, diğer birçok malzeme arasında.

Bir önceki yazımız olan Ofis Dekorasyonu İçin Muhteşem Fikirler başlıklı makalemizde Ofis Dekorasyonu İçin Genel İpuçları, Ofis Dekorasyonu İçin Muhteşem Fikirler ve Ofis Dekorasyonu Yapacakların Bilmesi Gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu