Dekorasyon

İskandinav Dekorasyonu

İskandinav Dekorasyonu Yöntemleri

İskandinav Dekorasyonu

İskandinav Dekorasyonu moda ve bu dekorasyon tarzı bizi rahatlamaya ve sükunete, güzel bir ev için mükemmel bir duyguya götürüyor. Artık bir trend olmasına rağmen, neredeyse bir asırdır dikkate alınan bir tarz, 20. yüzyılın başında; Ve adından da anlaşılacağı gibi, daha kuzeydeki Avrupa ülkelerinde İskandinav dekorasyonuna sahip birçok ev görebiliyoruz: Danimarka, İsveç, Finlandiya ve Norveç başı çekiyor. Şu anda ve özellikle kışın çok fazla doğal ışık almayan ülkelere özgü bir tarz olmasına rağmen, İskandinav dekorasyonu genişledi ve gezegenin herhangi bir yerinde bulunabilir.

 

Herkes İskandinav tarzında bir ev yaratabilir . Sahip olduğumuz alanı ve işlevselliğini göz önünde bulundurarak, bir İskandinav dekorasyonu oluşturmak için bazı noktaları karşılamamız gerektiğini söyleyebiliriz: Daima açık renkleri baz olarak kullanın. Işık esastır, İskandinav ülkelerinde doğal ışık saatlerinin çok kısa olduğunu, bu yüzden bundan en iyi şekilde yararlanmaları gerektiğini düşünüyor. Beyaz tonlarda duvarlar, zeminler ve mobilyalar görmek oldukça yaygındır. Renkli bir dokunuşla aksesuarları seçin. Işığa ihtiyacımız olması eğlenceli bir yer yaratmakla çelişmiyor. Minderler, tablolar, battaniyeler… tercih ettiğiniz tonaliteyi odaya dahil etmek için mükemmel bir fırsat.

  • İskandinav dekorasyonunda nötr tonlarda mobilyalar ve kayın, huş veya paulownia ahşapları seçilmiştir. Ek olarak, her zaman düz çizgilerin ve hafif belirgin eğrilerin büyük bir varlığa sahip olduğu basit tasarımlardır.
  • Doğanın büyük varlığı. İskandinav tarzında, doğrudan doğadan gelen malzemelerin kullanılması yaygındır. Bu nedenle İskandinav tarzı mobilyalarda yıldız dekorasyonu ahşaptır ve pamuk, yün veya keten gibi kumaşlar kullanılır.
  • Tüm dekorasyon stilleri yıllar içinde yenilenir ve aynısı İskandinav dekorasyonu için de geçerlidir. Her ne kadar ikincisini her zaman beyaz tonlarda göreceğimiz halde, günümüzde İskandinav tarzı detaylarda ve bakır ve pirinçten yapılmış aksesuarları mermerde bile görmek yaygındır.
  • Şüphesiz ki anahtar, ışığın maksimum düzeyde kullanıldığı, açık ve işlevsel bir alan elde etmektir. Evin mümkün olan her yerine dekorasyon koymayı sevenlerdenseniz İskandinav dekorasyonu eviniz için pek uygun olmayacaktır; ancak diğer stiller ile birleştirebilirsiniz.
Şık Ev Dekorasyonu
Şık Ev Dekorasyonu

Çevrimiçi dünya, sadece İskandinav dekorasyonn modelleri değil, aynı zamanda evinizin tarzını yaratmakla ilgili her şeyi dekorasyonla ilgili her şeyi satın almamız için çok sayıda olanak sunuyor. Sadece çok çeşitli mobilya ve aksesuarlara sahip olmakla kalmayıp, kendi dekorasyonumuz için bize fikir verecek görselleri de görmek, fiyatları karşılaştırmak ve mağazaya gitmeden çok kısa sürede sipariş sahibi olmak da mümkün.

Modern Ev Dekorasyonu
Modern Ev Dekorasyonu

Web sitesi bile İskandinav stilinin anahtarlarıyla uyumludur! Sadelik, işlevsellik ve doğallık. İskandinav dekorasyonumuz için çok çeşitli ürünler bulabiliriz: evdeki tüm odalar için mobilyalardan muhteşem bir İskandinav dekorasyonu oluşturmak için gerekli aksesuarlara kadar. Eviniz için bir İskandinav tarzı düşünüyorsanız, bu İskandinav dekorasyon mağazasını mutlaka ziyaret edin . Çevre dostu ürünler sattıklarını ve küçük tasarımcılarla çalıştıkları için çok özel modeller bulacağınızı unutmayın.

Ev Dekorasyonu .
Ev Dekorasyonu .

Ferm Living gibi İskandinav dekorasyon dünyasındaki tanınmış markalardan ve paranızın tam karşılığını veren mobilya ve aksesuarları bulabilirsiniz. Planlarınız arasında evinizi yeniden dekore etmek varsa, İskandinav tarzını göz önünde bulundurun, evinizde rahat hissedecek ve tüm ziyaretçilerinizi şaşırtacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Raf Tasarımları başlıklı makalemizde 2022 Kitaplık Modelleri, 2022 Raf Modelleri ve Dekoratif Raf Tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Kapat
Kapat