DekorasyonModa

Etnik Stil Dekorasyon Fikirleri

Etnik Stil Dekorasyon Fikirleri

Etnik Stil Dekorasyon Fikirleri

Merhabalar, Kentsel yaşamın koşuşturması içinde ihtiyaç duyulan endüstriyel tasarımların, öz ve doğal havayla harmanlanarak, sıcak ve samimi yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Göçebe yaşantılardan esinlenerek, şehir insanının yaşamına taşınan çizgi ve motiflerin her birinin kendine özgü bir hikayesi var aslında. Farklı kültürleri ve yaşamları içinde barındırıyor. Etnik Stil Dekorasyon Fikirleri hakkında tüm merak ettiklerinizi bu yazımızda bulabilmeniz mümkündür.

İkat tabaklar, suzani koltuklar, etnik tablolar, bohem yatak örtüleri… Evinizde etnik dokulara, rengârenk desenlere yer verme zamanı! Enerjik çizgileriyle evinizin ruhunu değiştirecek seçimler yapın. Kentsel yaşamda özlem duyulan doğal yaşamın esintilerini hissetmek evinizi dekore ederek mümkün olabilir. Sanayi üretimi olmayan ürünler, daha çok el işçiliği kullanılarak oluşturulan eşyalar sıcak ve samimi bir his bırakır kullanıldığı ortamda. Modern ve Etnik çizgilerin harmanlanarak oluşturulduğu etnik stil dekorasyon fikirleri, hem konforlu yaşamın gerekliliklerini taşır içinde, hem de etnik kökenli dokunuşlarıyla mekana otantik bir gizem katar. Yaşadığınız mekanın tamamına uygulamak istemezseniz, el dokuması halılar, ikat desenli yastıklar, puflar ve aynalarla modern tasarlanmış mekanlara ufak dokunuşlar yapabilirsiniz.

Modern Etnik Stilde en önemli konu renkleri ve desenleri doğru seçmektir. Seçtiğiniz objelerin doku ve renklerinin aynı tonlamalarda olması, karmaşık ve boğucu bir ortam oluşmasını engelleyecek istediğiniz stili bulacaktır. Şık modern döşenmiş bir oturma odasında, diğer eşyaların rengiyle uyumlu el dokuması halının ortamı nasıl değiştirdiğine inanamayacaksınız.  Etnik modern bir dekorasyonun altın kuralı etnik detaylara genel dekorasyon parçalarından ziyade küçük detaylarda ya da aksesuarlarda yer vermektir. Evinizin genel dekor çizgisinde modern koltuklar tercih ederek bunlara eşlik eden etnik sehpaları ve etnik tasarımda dekor objelerini ön plana çıkarabilirsiniz. Özellikle desenli parçalar modern dekorasyonun sade ve düz çizgisi ile iyi bir uyum sağlayabilir.

En güzel dekorasyon fikirleri için galerimize inceleyebilir, en güzel parçaları birleştirip kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. İyi seyirler

 

 

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu