Genel

Kahverengi Gri Salon Dekorasyonları

Kahverengi Gri Salon Dekorasyonları

Kahverengi Gri Salon Dekorasyonları

Merhaba arkadaşlar, Eminim hiçbiriniz salon dekorasyonu yapmadan önce kahverengi gri kombinasyonu düşünmemişsinizdir. Ama eminim şimdi paylaşacağımız örnekler ve vereceğimiz tavsiyeler kahverengi gri salon dekorasyonları konusunda fikrinizi değiştirecektir.

Düşündüğümüz zaman kahverengi ve gri renklerinin alakası yok ve sıkıcı renkler gibi delse de aslında öyle değiller. Kahverengi ve gri renkleri belirli bir düzen içerisinde kullanıldığında muhteşem bir salon dekorasyonu oluşturmak çok da zor olmayacaktır.

Bizde sizler için kahverengi gri salon dekorasyonları kombinasyonlarını bir araya toplayıp liste haline getirdik. Topladığımız örnekleri inceledikten sonra bu renkler hakkında fikriniz büyük ölçüde değişecektir. Kahverengi, gri renkleri ile salon dekorasyonu yapacağınız zaman dikkat etmeniz gereken en önemli unsur renkleri çok farklı tonlarda kullanmamak ve bir rengin üzerine çok fazla yoğunlaşmamak olmalıdır. Farklı renk tonlarını kullanıp herhangi bir rengin üzerinde çok fazla yoğunlaşırsak salonumuzda boğucu bir hava oluşturmuş oluruz. Bu yüzden kahverengi ve gri renklerini ölçülü bi şekilde ve tek tonda kullanmamız gerekiyor.

Kahverengi aynı zamanda anlam olarak da çok güzel bir özelliğe sahiptir. Toprak rengi olan kahverengi doğumu temsil etmektedir ve aynı zamanda bereketi simgeyen bir renktir. Kahverengini evlerin yanı sıra ofis ve işyerlerinde kullanmakta da fayda vardır çünkü kahverengi hareketi hızlandırmaya teşvik eden bir renktir. Bu rengi seven insanlar fiziksel olarak çok duyarlıdırlar. Eh bütün bu anlamlardan sonra sevmiyor olsanız bile artık sevmeniz gereken bir renk olduğunu düşüneceksinizdir sanırım 🙂

Şimdi hep beraber sizler için derleyip topladığımız kahverengi, gri salon dekorasyonları örneklerini inceleyelim. Umarım bu örnekler bu renklere ısınıp salonlarında kullanmayı düşünenler için ilham verici olmayı başarır.

Kahverengi Gri Salon Dekorasyonları

Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonu Yaparken Renk Uyumu Nasıl Olmalı başlıklı makalemizde dekorasyonda renk uyumu, Ev Dekorasyonu Yaparken Renk Uyumu Nasıl Olmalı ve ev dekorasyonunda renk uyumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu