DekorasyonGenel

Patchwork Halı Örtüsü Modelleri

Patchwork Halı Örtüsü Modelleri

Patchwork Halı Örtüsü Modelleri

Merhaba,

Temizliğe son derece önem veren ev kadınlarını sürekli halı yıkama derdinden kurtaran en önemli malzemelerin başında halı örtüleri gelmektedir. Dilediğiniz tarz ve renge sahip bu örtüleri çok fazla marka koleksiyonu içerisinde bulabilmek mümkündür. Genellikle hepsi benzer özelliklere sahip olsa da, Patchwork Halı Örtüsü Modelleri gibi halı modeline özel üretilmiş halı örtülerini kullanmak bir ayrıcalıktır. Halı örtüleri, halının kısa sürede kirlenmesini engellemesinin yanında bir çok özelliğe daha sahiptir. Örneğin bu halıların hav yapmasını ve bu havların uçuşup alerjisi olanları rahatsız etmesini de engeller. Herkesin evinde halı tozu ve halı havına alerjisi olan birileri vardır. Yeni halılar çok fazla havlı olsa da zaman içerisinde bunlar yok olur.

Halı örtüleri lastikli ve lastiksiz olmak üzere iki farklı çeşitte kullanılmaktadır. Hemen hemen tün halılarda lastikli olanlarını kullanmak daha çok tercih edilen bir durumdur. Kenarlarından çıkmaz, görüntüleri de bozulmaz. Böylece en sevdiğiniz halılarınız şık bir şekilde durur. Bu örtülerin diğer bir kullanım kolaylığı ise çıkarıp anında çamaşır makinesinde yıkanabilir olmasıdır. Çoğunlukla renkli çamaşırlarınız ile dilediğiniz sıcaklıkta yıkayabileceğiniz bu örtülerin çekme ya da bozulma durumu olmaz. Tabi çok aşırı sıcak derecede yıkamamak çok önemlidir.

Patchwork halıların sevilen desen ve renklerinin aynen uygulandığı şık halı örtüleri sayesinde halılarınızın kullanım ömrü de uzamış oluyor. Bildiğiniz gibi halıları yıkandıkça eskir. Bu tür halı örtüleri kullandığınızda halıları sık sık yıkamanıza gerek kalmıyor.

Patchwork Halı Örtüsü Modelleri

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu