DekorasyonOturma Odası DekorasyonuSalon Dekorasyonu

Yuvarlak Salon Dekorasyonu

Yuvarlak Salon Dekorasyonu

Yuvarlak Salon Dekorasyonu

Merhabalar, Evinizi dekorasyon ederken hangi tarzı seçtiyseniz ya da seçmek üzereyseniz salonunuzda yuvarlak bir alan dekore edebilirsiniz. Salon dekorasyonunuzda alışılmışın dışında şık bir düzen arıyorsanız yuvarlak salon dekorasyonu yaparak evinizi farklı hale getirebilirsiniz. Salonunuzda yuvarlak salon dekorasyonu tercih ederseniz hem ferah hem de ilgi çekici bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.  Yuvarlak salon dekorasyonu evinize hem ferah hem samimi bir ortam oluşturacaktır. Eğer geniş odanız varsa salon dekorasyonu ile daha ferah mekânlar oluşturabilirsiniz. Özellikle geniş alanlar için yuvarlak salon dekorasyonu düzenlemek iyi bir fikir.

Yuvarlak formlu mobilyalar, salon dekorasyonu için uygun olacaktır ve yerleşimi sizin için kolaylaşacaktır. Salon dekorasyonunda en çok yeri kaplayan ve en önemli dekor ürünü tabi ki de kanepeler.  Kanepenizi seçerken yarım ay kanepe modellerini seçmeniz dekorasyonunuzu en şık şekilde düzenlemenize yardımcı olacaktır. Yarım ay kanepe seçerken de salonunuzun büyüklüğüne göre kaç tane olacağını ve ebadını belirlemeniz gerekiyor. Yarım ay kanepe alırken evinizin büyüklüğüne göre bir ya da iki yarım ay kanepe alıp yan taraflarına dekorasyonunuza uygun berjerler alarak bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Kullandığınız kanepe ve berjerleri duvara yakın kullanabilirsiniz ya da boşluk da bırakabilirsiniz. Yarım ay kanepelerinizle duvarlarınızın arasında kullanacağınız büyük bitkiler ve aydınlatma aksesuarlarıyla evinize şık bir hava katabilirsiniz.

Yuvarlak salon dekorasyonu vazgeçilmezi yuvarlak orta sehpa kullanımıyla dekorunuz güçlenecektir. Aynı formlarda halılar ile dekorasyonunuzu tarzınızı etkili hale getirebilirsiniz. Odanızda salon dekorasyonu en iyi şekilde uygulansın istiyorsanız tavan alçıpan tasarım fikirlerini de uygulayabilirsiniz.

En iyi dekorasyonu ekibi olarak sizler için yuvarlak salon dekorasyonu modellerini bulduk. Seçtiğimiz örnekler dekorasyonunuza ilham verecektir…

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Salon Dekorasyonları başlıklı makalemizde mavi ev dekorasyonları, mavi renginin anlamı ve Mavi Salon Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu