Dekorasyon

Şık Duvar Lambaları

Şık Duvar Lambaları, Modern Duvar Lambaları

Şık Duvar Lambaları

Şık Duvar Lambaları En yaygın olanı evin girişinin biraz karanlık ve küçük bir yerde olması olduğu için kullanılan yapay aydınlatmaya azami özen göstermeliyiz ki salonu güzel ve huzurlu bir köşe yapsın. En başarılı seçenekler arasında, güzelliği ile öne çıkan bir parçayı aydınlatmak için kullanılabilecek duvar aplikleri buluyoruz veya seçimde göreceğimiz gibi, kendileri mekanın mutlak kahramanı olacaklar. Görselde, Ibon Arrizabalaga tarafından tasarlanan mobilya parçasının çizgilerindeki sadeliğe, kesinlikle minimalist bir öze sahip dairesel duvar lambasının eşlik ettiği Bask firması Treku’nun ‘Lauki’ koleksiyonuna ait bir büfe, gerçek bir başarı.

Trend duvar lambaları
Trend duvar lambaları

Duvar Lambaları Dikkate alınması gereken yönler
Bir model veya diğerini seçmeden önce, şu önemli verileri göz önünde bulundurmalısınız:

Alanın boyutu: küçük salonlarda, orana saygı göstermeli ve göze çarpmayan boyuttaki duvar lambalarını tercih etmelisiniz, ancak bunlar daha geniş ve daha gevşekse, armatürler de daha büyük olabilir.

Işık Işın Yönü: Işının aşağıya mı, tavana mı yönlendirileceğine veya etrafı saran ışık mı sağlayacağına karar verin.

Renk sıcaklığı: Hem ışığın yoğunluğunu hem de tonunu değiştirmenize izin verecek regülatörlü modellerin satıldığını unutmayın. Böylece günün içinde bulunduğunuz saate göre farklı ortamlar oluşturabilirsiniz.

Şık Duvar Lambaları
Şık Duvar Lambaları

Neri&Hu’nun Artemide için tasarladığı , sade çizgileri, ruhani ve zarif kompozisyonu ile Nh gibi aşık olacağınız modellerin seçimi ile başlıyoruz . Mat kaplamadaki malzemeler siyahla altını ustaca bir araya getirirken , parçanın silüeti doğu kültürü ve geleneğinin çağdaş bir yaklaşımla yeniden yorumlanmasıdır. Duvar lambası, klasik endüstriyel görünümlü duvar lambaları fikrini ve yapısını kurtararak ona yeni bir konsept kazandırırken, resmi bir sadeliği korurken , onu sıcak, minimalist bir dekorasyona sahip ortamlar için ideal hale getirir. Açık gri (resimdeki gibi) ve ayrıca fayans, zeytin grisi ve patine olarak mevcuttur. Ayrıca, diğer tonlarda bir dış mekan versiyonu var.

Sade Duvar Lambaları
Sade Duvar Lambaları

Çelik bir kabloyla desteklenen uzun döner çelik kolun ucundaki basit bir ampul . Bu saf tasarımın , salon veya distribütör gibi daha küçük alanlar için Petite Potence adı verilen mini versiyonu vardır. Kırmızı rengi evin girişini iyimserlikle dolduracak. Bu Vitra duvar lambası bir LED ampule sahiptir ve ışığın yoğunluğunu düzenlemenizi sağlar. Bu Kave Home duvar lambası, eve parlak bir girişin etkisini çoğaltmak için üç ampule sahip olmasıyla şaşırtıyor. Bu, entegre LED’lere sahip altın kaplamalı zarif bir çelik parça olan Badra modelidir.

Bir önceki yazımız olan 2022 Nevresim Modelleri başlıklı makalemizde 2022 NEVRESİM MODELLERİ, 2022 Nevresim Takımları ve Modern Nevresim Takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Kapat
Kapat