DekorasyonGenel

2022 Tüylü Halı Modelleri

2022 Tüylü Halı Modelleri

2022 Tüylü Halı Modelleri

2022 Tüylü Halı Modelleri bir evin en önemli dekorlarından biride tabi ki kullanılan halılardır. Halı bir evin tamamlayıcısı niteliğinde olup; duvarlara, koltuklara yada evdeki diğer aksesuarlara uygun seçilmelidir. Halının renk seçiminden sonra önemli olan bir diğer konuda halının türüdür. Düz ince halılar ayağınızın altının boş gibi durmasına sebep olur. Fakat tüylü halılar hem yumuşak zemine basmanızı sağlar hemde daha sıcak bir eve sahip olmanızı sağlar. Tüylü halılar ısı kaybını azaltarak evin daha sıcak kalmasına yardımcı olmaktadır.

tüylü pembe halı
tüylü pembe halı

Halının malzemesine bağlı olarak hav dokusu ince, pürüzlü, yumuşak veya pürüzlü olabilir. Ve hav yüksekliğine bağlı olarak, kilim kısa, orta ve yüksek havlı (veya uzun) olabilir.
Yüksek tüylü kilimlerin son derece yumuşak olduğu bilinmektedir. Gevşek dokunmuş uzun lifler halıya batmanızı sağlar, bu nedenle uzun tüylü kilimler orta ve kısa tüylü seçeneklere kıyasla daha rahat ve daha sıcak olma eğilimindedir.

Tüylü Halı Modelleri
Tüylü Halı Modelleri

Özetleme; yüksek tüylü kilimler daha yüksek (daha uzun) ve daha gevşek lifli kilimlerdir.

2022 Tüylü Halı Modelleri

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu