Abajur - AydınlatmaAksesuarDekorasyonSalon Dekorasyonu

2022 Salon Avize Modelleri

2022 Salon Avize Modelleri

2022 Salon Avize Modelleri

Merhabalar, Evimizin önemli ihtiyaçlarından aydınlatma için en güzel avizeyi evinize seçmeye ne dersiniz? Her yıl farklı modeller çıktığı gibi bu yıl da yeni modeller dikkat çekiyor. 2022 salon avize modelleri yakın zamana uygun olarak klasik tasarımlardan sıyrılmış ve modern izler bırakıyor evlerimize. Birbirinden farklı ve her tarza uygun 2022 salon avize modelini bulmanız mümkün.

Klasik bir ev dekorasyonuna sahipseniz özelliğini hiç kaybetmeyen taşlı avize modellerinden birini seçebilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Spor salonlar için son zamanlarda çıkan sade modellerden birini tercih edebilirsiniz. 2022 salon avize modelleri odanın karakterini belirlemede en önemli ve hatta en güçlü etken olabilir. Sadece iyi bir aydınlatma için değil odanın ambiansını oluşturma, istediğiniz havayı yaratma ve sıcak bir hissiyat uyandırma için de çok önemli olacaktır. Bizim için odayı şık gösteren dekoratif ürün olan kocaman avize lambalar, yerini tek bir duy üzerine takılan kocaman ampullerin oluşturduğu havalı avizelere bırakıyor. Yapı marketlere gittiğinizde görebileceğiniz gibi her tarza, her bütçeye ve her dekorasyona uygun avize modeli bulmam mümkün.

2022 salon avize modelleri seçerken, dekorasyon uyumunun yanında odanın fiziki özelliklerine göre de seçilmelidir. Siz evinizin hangi tarzda olduğuna, nasıl bir aydınlatma istiyorsunuz öncelikle ona karar vermelisiniz. Çok aydınlık ışıl ışıl bir salon mu, yoksa biraz karanlık hafif gizemli bir salon mu, yoksa soft ışıklar ile donatılmış hafif renkli ve bohem bir salonunuz var? Bu soruların cevaplarına karar verdikten sonra odanın fiziki özelliklerine bakabiliriz. Yani oda bir avizenin yeterli olabileceği bir büyüklükte midir yoksa birden fazla avize mi gerekir karar vermelisiniz.

2022 salon avize modelleri seçerken en dikkat etmeniz gereken şey aydınlatma ışığının duvarlara ya da yere yansıyıp göz yorucu bir hava katmaması. Önemsenmeyen bir ayrıntı olarak gözükse oldukça önemlidir. En güzel 2022 salon avize modelleri için galerimize bakmayı unutmayın.

 

 

Bir önceki yazımız olan Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları başlıklı makalemizde Doğal ev dekorasyonları, Ev Dekorasyonları ve Modern ve Rustik Ev Dekorasyonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu