Dekorasyon

Dekoratif Raf Tasarımları

2022 Raf Modelleri, Dekoratif Raf Tasarımları

Dekoratif Raf Tasarımları

Dekoratif Raf Tasarımları Açık raflar , oturma odasında kitap veya vazoların yanı sıra banyoda parfüm veya ofiste kırtasiye malzemelerini tutabilen evde yıldız bir mobilya parçasıdır . Çok yönlü doğası, bu parçanın tasarımının boyut ve şekil açısından kesinlikle benzersiz olabileceği anlamına gelir; bu nedenle, karakterleri ve güçleri nedeniyle onlara aşık olmamızı sağlayan modelleri inceliyoruz. Bir örnek, görüntüdeki merdiven rafıdır , çok güncel ve bu tür bir yapının, görünüşte çok hafif olması avantajını sunar, küçük odalara bile mükemmel uyum sağlar, çok dekoratif ve özel bir depolama alanı sağlar.

Zarif raf modelleri
Zarif raf modelleri

Kahramanın hiçbir şey yapmak istememesiyle Pensile rafı tam tersini başarır ve göz kamaştırır. Geçen yüzyılın 50’li yıllarında tasarlanmış ve yıllar içinde mükemmelleştirilmiş bir modeldir. Şu anda 20. yüzyıl ustalarının, bu durumda Achille ve Pier Giacomo Castiglioni kardeşler tarafından unutulan tasarımlardan kurtaran Danimarkalı firma Karakter tarafından üretiliyor. Tasarım , parçanın yapısını mutlak minimuma indirmeyi amaçlar ; Duvara sabitlenmiş tek bir noktadan sarkan kablolara rafların bağlanmasıyla sağlanır. Banak Importa’nın Camden rafı , farklı bölmelerinin farklı boyutlara sahip olmasını sağlar, böylece hepsi bir huzur halesine sarılmış olsa da eğlenceli ve biraz anarşik bir kompozisyon yaratır. Görüntünün siyah metalli versiyonunda, ortama endüstriyel bir hava ile çok modern bir stil verirken, beyaza boyanırken daha romantik bir görünüm katar.

Tarz kitaplık modelleri
Tarz kitaplık modelleri

Vivense de bulunan kitaplığı, zamansız ve özgür ortamları yapılandırmak için başarılı olmaya devam ediyor, çünkü bu depolama birimi , mekana hareket veren ve barındırdığı nesneleri zenginleştiren bir şekle sahip. Kompozisyonel karmaşıklığı, Cassina’nın sattığı benzersiz bir raf yaratır.

Dikey raflar
Dikey raflar

Evlerde raf kullanımı son dönemlerde oldukça sık rastlanan bir durum olmuştur. Raf kullanımı genelde salonlara farklı bir hava katmanın yanı sıra yeniden bir dizayn sağlamak için çok önemlidir. Özellikle oturma odalarında ve salonlarda bulunan raflar kitaplık olarak kullanıldığında çok şık görünmektedir. Bu tür ev aksesuarları ister kitaplık olarak ister raf olarak kullanılsın evinize bambaşka bir hava katmıştır. Sizlerde oturma alanlarınızı hem toplamak hemde bir arada tutmak istiyorsanız mutlaka salona yada odaya uygun bir raf seçimi yapın. Bu yazımızda sizler için beğendiğimiz en modern rafları araştırdık.

Bir önceki yazımız olan Ofis Dekorasyonu Fikirleri başlıklı makalemizde Ofis Dekorasyonu, Ofis Dekorasyonu Fikirleri ve Ofis Dekorasyonu Trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Kapat
Kapat