Dekorasyon

İstikbal Mobilya Ev Dekorasyonu

İstikbal Mobilya Ev Dekorasyonu

İstikbal Mobilya Ev Dekorasyonu

İstikbal Mobilya Ev Dekorasyonu Dekorasyondan hoşlanıyorsanız ve özel bir ev almak istiyorsanız, modern mobilyalara sahip olmaktan kendinizi alıkoyamazsınız. Onlar sezonun yıldız parçaları ama çoğumuz dekoratörlerin sahip olduğu yaratıcılığa ve mekan vizyonuna sahip değiliz. Bu nedenle, İstikbal‘de evinizi modern mobilyalar, tasarım mobilyalar ve çağdaş mobilyalarla nasıl dekore edeceğinize dair birkaç basit püf noktası içeren bu makaleyi hazırladık.

Modern dekorasyon örnekleri
Modern dekorasyon örnekleri

Ailemiz ve arkadaşlarımızla en çok vakit geçirdiğimiz, bir araya geldiğimiz odalardan biri de yemek odasıdır. Bu nedenle sunumuna ve dekorasyonuna özen gösterin. Burada tasarımcı bir yemek masasına sahip olamazsınız. Ancak mevcut eğilimler nelerdir? Dairesel ve oval masalar artık mekana tat kattığı için moda oldu. Yüzeylere gelince, heykelsi şekiller, malzeme karışımları ve renk kombinasyonları ile ayrıntılı ayaklar, tabanlar ve bacaklar yerine sade ve sade cam üstler bir trend.

Koçtaş Ev Dekorasyonu
Koçtaş Ev Dekorasyonu

Yemek odasının olmazsa olmazlarından bir diğeri de sandalyelerdir . Bu mobilya parçaları ayrı bir dünya. Sandalye modellerinin çeşitliliği ve miktarı çok fazladır. Deri veya eko-deri sandalyeler öneririz. Niye ya? Bu tarz tasarım mobilyalar özel bir kişilik kazandırdığı için renk açısından da birçok kişiselleştirme seçeneğine olanak tanır. Evinizdeki modern mobilyalar arasında uyum sağlamak için bu bizim için gerekli görünüyor. Renk açısından bu yılın trendi parlak, asitli tonlara sahip olmak. Ayrıca trend olmak istiyorsanız farklı renkteki sandalyeleri kombinleyin. sürpriz!

İstikbal yatak odası modelleri
İstikbal yatak odası modelleri

Yemek odasından yatak odasına geçtik. Burada yatağı merkezi bir tasarım mobilya parçası olarak buluyoruz . İyi seçin çünkü sağlığımız için gerekli ama tarzını da unutmayın. İstikbal, Bellona, Koçtaş yatağı gibi karaktere sahip parçaları arayın . Bu modern mobilya parçası benzersiz bir kişiliğe ve stile sahiptir. Onu özel yapan nedir? Tek destek bölgesi ile dengeli bir yatak olma gerçeği. Tabii ki ve öyle görünmese de, istikrarda onunla yarışacak bir yatak yok.

İstikbal Mobilya Ev Dekorasyonu
İstikbal Mobilya Ev Dekorasyonu

Tüm bunlar gerekli aksesuarlar olmadan boş olurdu. Odalara kişisel ve modern bir hava katmak için, alışılmışın dışında şekillere sahip tasarımcı aynalar , ağaç görünümündeki portmantolar veya rengiyle neşeli bir hava veren, yumuşak ve kabarık modern kilimler ile odaları tamamlamalı ve tamamlamalısınız. Eski parçaları modern mobilyalarla birleştirmeye yönelik çok güçlü bir eğilim var . Bununla şık bir dokunuş elde edilir . En seçkin mobilyalar, sanatı ve estetiği ile göz kamaştırır: tüm gözleri üzerine çeken nesne. Modern mobilyalarla bir ev nasıl dekore edilir’e benzer daha fazla makale okumak istiyorsanız , İç Tasarım ve Dekorasyon kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Beymen Ev Dekorasyonu başlıklı makalemizde Bellona Ev Dekorasyonu, Beymen Ev Dekorasyon Fikirleri ve Beymen Ev Dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Dekorasyon Modelleri

Dekormodelleri.com, ev dekorasyonları hakkında bilgi vermek, örnek ev dekorasyonlarını paylaşmak, ev ve iş yerlerine dekorasyon yapmayı düşünenlere ilham olabilmek amacı ile kurulmuş bir dekorasyon sitesidir. Sitemizde popüler markaların dekorasyon ürünleri de tanıtılmaktadır. Satış amaçlı değil tanıtım ve fikir amaçlı bir dekorasyon sitesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu